Аналоген мултиметар Voltcraft VC-7005-2

912,00 ден.   Спореди

Компактните димензии го прават овој мултиметар идеален сопатник. Во самиот инструмент е вграден тест за батерии.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 912,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактните димензии го прават овој мултиметар идеален сопатник. Во самиот инструмент е вграден тест за батерии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка