АНАЛОГЕН МОДУЛ ЗА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ

2.006,00 ден.   Спореди

Аналоген модул на кој можете да ги забележите сите промени на временската прогноза. Дизајн од не-рѓосувачки водоотпорен метал кој се користи насекаде.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.006,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аналоген модул на кој можете да ги забележите сите промени на временската прогноза. Дизајн од не-рѓосувачки водоотпорен метал кој се користи насекаде.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка