АМПЕРМЕТАР Voltcraft VC-531 (K)

9.145,00 ден.   Спореди

Практичен дизајн и заштита од мека гума-удобност при користење со една рака. Уредот има графички приказ на измерените вредности.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.145,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Практичен дизајн и заштита од мека гума-удобност при користење со една рака. Уредот има графички приказ на измерените вредности.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка