АМПЕРМЕТАР Voltcraft VC 520(K)

6.785,00 ден.   Спореди

Екстремно компактен амперметар за безбедно мерење на наизменична струја до 400 A/AC (AVG). Практично лежиште за употреба со една рака и заштита од мека гума.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.785,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Екстремно компактен амперметар за безбедно мерење на наизменична струја до 400 A/AC (AVG). Практично лежиште за употреба со една рака и заштита од мека гума.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка