АМПЕРМЕТАР TESTBOY TV 218

7.021,00 ден.   Спореди

Мал и практичен мерач со опсег на мерење од 40 A и 200 A и можност за употреба во тесни простори.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.021,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мал и практичен мерач со опсег на мерење од 40 A и 200 A и можност за употреба во тесни простори.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка