АМПЕРМЕТАР AGILENT U1583B AC

17.759,00 ден.   Спореди

Погоден за мерење на DC и на AC до 400 A. Мултиметарот и осцилоскопот се користат преку BNC адаптер.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.759,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Погоден за мерење на DC и на AC до 400 A. Мултиметарот и осцилоскопот се користат преку BNC адаптер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка