АМПЕРМЕТАР AGILENT U1211A

32.804,00 ден.   Спореди

Уредите на Agilent U1200 A се супер-амперметри за прецизно мерење на AC и DC струја. Вградени функции на мултиметар за дополнителни мерења.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 32.804,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уредите на Agilent U1200 A се супер-амперметри за прецизно мерење на AC и DC струја. Вградени функции на мултиметар за дополнителни мерења.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка