АМЕРИКАНСКА ДИЏЕЈ ЛЕД ЦЕВКА ВО БОЈА

3.481,00 ден.   Спореди

Со далечинскиот управувач едноставно се подесуваат постојаните бои, светлосни нијанси и тековното светло (од силни, брзи до бавни, меки премини). Вклучени се и држачи за ѕид како монтажна подлога за в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.481,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со далечинскиот управувач едноставно се подесуваат постојаните бои, светлосни нијанси и тековното светло (од силни, брзи до бавни, меки премини). Вклучени се и држачи за ѕид како монтажна подлога за вертикално прицврстување. Целосен светлосен ефект кај овие светла се постигнува кога истовремено повеќе цевки доаѓаат до израз и може да се користи речиси насекаде.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка