Амедео Модилјани

50,00 ден.   Спореди

Модилјани претставува своевидна легенда за проколнат сликар од првите децении на овој век, кој блеснал над париското сликарско небо идентификувајќи го својот живот со уметноста за да дојде до израз мо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 50,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модилјани претставува своевидна легенда за проколнат сликар од првите децении на овој век, кој блеснал над париското сликарско небо идентификувајќи го својот живот со уметноста за да дојде до израз моќта на неговата сликарска страст.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка