Алуминиумска количка на туркање

3.776,00 ден.   Спореди

Склопувачка количка на туркање, комплетно монтирана, цврста челична лопатка и топчести гумени тркала.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Склопувачка количка на туркање, комплетно монтирана, цврста челична лопатка и топчести гумени тркала.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка