АЛКОХОЛ ТЕСТЕР ICC 2001

3.717,00 ден.   Спореди

Овој дигитален алкохол тестер ви овозможува да ја измерите содржината на алкохол во здивот. Мерењето веднаш се прикажува во илјадинки. Тајмер функција ви овозможува поставување на точното време за сле...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.717,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој дигитален алкохол тестер ви овозможува да ја измерите содржината на алкохол во здивот. Мерењето веднаш се прикажува во илјадинки. Тајмер функција ви овозможува поставување на точното време за следното мерења, а исто така може да се користи и како будилник.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка