Алкохол тестер 4-во-1 CIATRONIC

1.062,00 ден.   Спореди

Алкохол тестер со згоден дизајн во гумирано куќиште. Мерењата се прикажуваат како приближни вредности и не треба да се земаат како потврда за способност за возење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.062,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Алкохол тестер со згоден дизајн во гумирано куќиште. Мерењата се прикажуваат како приближни вредности и не треба да се земаат како потврда за способност за возење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка