АЛКАЛНА БАТЕРИЈА VARTA ТИП - V28PXL

767,00 ден.   Спореди

Специјален тип алкални батерии за фотоапарати и апарати со блиц-кратки интервали меѓу блицови, голем број на блицови и висококвалитетен пренос на филм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјален тип алкални батерии за фотоапарати и апарати со блиц-кратки интервали меѓу блицови, голем број на блицови и висококвалитетен пренос на филм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка