АЛКАЛНА БАТЕРИЈА ENERGIZER AA (3+1 гратис)

885,00 ден.   Спореди

Најдолготрајните алкални батерии во светот се погодни за сите апарати. Се карактеризираат со висок степен на штедливост и 100% подобар перформанс од обичните батерии од манган. Работат на температура ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Најдолготрајните алкални батерии во светот се погодни за сите апарати. Се карактеризираат со висок степен на штедливост и 100% подобар перформанс од обичните батерии од манган. Работат на температура од -40 to +60 C и се околу 30 % полесни. И по 10 години работење, оваа батерија задржува 85 % од почетниот капацитет. Не содржат никел и кадмиум.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка