АЛКАЛНА БАТЕРИЈА EMMERICH NIMH, ТИП - 4/3 A, ZLF

649,00 ден.   Спореди

Производ на Emmerich- висококвалитетна алкална батерија дизајнирана според највисоки стандарди и со капацитет до 3700 mAh. Има специјален додаток за лемење и рамен позитивен терминал. Се користи во бе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производ на Emmerich- висококвалитетна алкална батерија дизајнирана според највисоки стандарди и со капацитет до 3700 mAh. Има специјален додаток за лемење и рамен позитивен терминал. Се користи во безжични телефони и слично. Овој тип алкална батерија може да се набави само во Conrad.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка