Алигатор-клешта Multicontact XKK-1001 црна

295,00 ден.   Спореди

Безбедносна ,,алигатор"-клешта со потполна изолација. Челуст со можност за отворање до 20 mm и со површина погодна и за лицнасти спроводници. Приклучокот од 4 mm е наменет за вклучување...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безбедносна ,,алигатор"-клешта со потполна изолација. Челуст со можност за отворање до 20 mm и со површина погодна и за лицнасти спроводници. Приклучокот од 4 mm е наменет за вклучување содветни мерни кабли. Наменета е за номинални напони до 1000 V, CAT II и максимална струја до 32 А.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка