Алгостоп Средство за уништување на Алги

120,00 ден.   Спореди

ALGOSTOP - АЛГОСТОП
ЗА УНИШТУВАЊЕ HA СИТЕ ВИДОВИ АЛГИ
BO СЛАТКОВОДНИТЕ АКВАРИУМИ MK состаѕ: бакарен сулфат, бакарен хлорид, аква лурификата Да се чува на место недостапно за деца! Не употр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 120,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ALGOSTOP - АЛГОСТОП
ЗА УНИШТУВАЊЕ HA СИТЕ ВИДОВИ АЛГИ
BO СЛАТКОВОДНИТЕ АКВАРИУМИ MK состаѕ: бакарен сулфат, бакарен хлорид, аква лурификата Да се чува на место недостапно за деца! Не употребувајте го заедно со производи од др. фирми.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка