Алат за расклопување на радио

6.549,00 ден.   Спореди

Ова е многу корисен универзален уред за монтажа и расклопување на радио од автомобил. Како што се е интегрирано во една единица, долгата потрагат по правиот алат се избегнува. Удобен лизгач за одделув...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.549,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова е многу корисен универзален уред за монтажа и расклопување на радио од автомобил. Како што се е интегрирано во една единица, долгата потрагат по правиот алат се избегнува. Удобен лизгач за одделување на двете половини. Многу популарни модели во компактна единица за VW, Audi, Ford, BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Opel, Skoda, Fiat, Kenwood, Sony, Clarion, Blaupunkt и многу повеќе.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка