АЛАТКА ЗА СОГОЛУВАЊЕ НА КАБЕЛ JOKARI

590,00 ден.   Спореди

JOKARI алатката за соголување (режење) кабли од ултраотпорен најлон ги соголува и најотпорните цилиндрични кабли.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JOKARI алатката за соголување (режење) кабли од ултраотпорен најлон ги соголува и најотпорните цилиндрични кабли.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка