Аларм за Врата / Прозорец со нумерички код

763,00 ден.   Спореди

Со овој аларм, можете да ги обезбедите вратите и прозорците ефикасно и економично, без комплицирани инсталации. Главната единица со магнетните прекинувачи се поставува директно на рамката од врата или...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 763,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој аларм, можете да ги обезбедите вратите и прозорците ефикасно и економично, без комплицирани инсталации. Главната единица со магнетните прекинувачи се поставува директно на рамката од врата или прозорецот. Ако заштитената врата или прозорец се отвори без дозвола, тогаш магнетниот прекинувач веднаш го вклучува алармот. Можете да ја отворите врата или прозорецот со внесување на 3-цифрен код. Овој број може да биде индивидуален.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка