Аларм-детектор за отровен гас јаглеrод моноксид (CO)

5.015,00 ден.   Спореди

Алармира за концентрација на отровниот гас јаглерод моноксид во затворени простории каде што се користат грејни тела за затоплување (камини, печки)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.015,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Алармира за концентрација на отровниот гас јаглерод моноксид во затворени простории каде што се користат грејни тела за затоплување (камини, печки)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка