Акцес Поинт Trendnet TEW-638APB, 300Mbps Wireless N

2.470,00 ден.   Спореди

Acces Point Trendnet TEW-638APB, 300Mbps Wireless N, 1 x 10/100 Mbps, 1 x WI-FI Protected Setup (WPS) button, 2 x 2dBi Detachable antennas, AP or Client Mode, Repeater mode or Wireless Distribution Sy...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.470,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acces Point Trendnet TEW-638APB, 300Mbps Wireless N, 1 x 10/100 Mbps, 1 x WI-FI Protected Setup (WPS) button, 2 x 2dBi Detachable antennas, AP or Client Mode, Repeater mode or Wireless Distribution System (WDS), Broadcasts up to 4 SSIDs with differnet wireles encryption
Гаранција: 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка