АКУСТИЧЕН СИСТЕМ ЗА ПОМОШ ПРИ ПАРКИРАЊЕ СО ЕКРАН

2.950,00 ден.   Спореди

Паркинг систем со 4 ултразвучни сензори и LED екран. При паркирање, ултразвучните сензори ги забележуваат пречките кои се конвертираат во електрични сигнали и се предаваат во централната единица за об...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Паркинг систем со 4 ултразвучни сензори и LED екран. При паркирање, ултразвучните сензори ги забележуваат пречките кои се конвертираат во електрични сигнали и се предаваат во централната единица за обработка. Информацијата за оддалеченост од пречката звучно и визуелно му се пренесува на возачот. Системот се активира со внесување во рикверц. 2 години гаранција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка