Акумулатор на полнење

4.779,00 ден.   Спореди

Благодарение на Mat технологијата, овој акумулатор е ослободен од одржување и може да се искористи во секоја позиција; UL-тестиран. За употреба како модел, за систем за аларм, напојувач во итен случај...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.779,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Благодарение на Mat технологијата, овој акумулатор е ослободен од одржување и може да се искористи во секоја позиција; UL-тестиран. За употреба како модел, за систем за аларм, напојувач во итен случај, соларен напојувач, осветлување во итен случај, и сл.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка