Акумулаторски сензор за движење TEK4, опсег до 9, 14 метри

6.832,00 ден.   Спореди

4 V Li-Ion дојавувач на движење со инфрацрвено препознавање. Активирање / деактивирање на алармот преку далечински управувач  Робустно куќиште со вид на заштита P54.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.832,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4 V Li-Ion дојавувач на движење со инфрацрвено препознавање. Активирање / деактивирање на алармот преку далечински управувач  Робустно куќиште со вид на заштита P54.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка