Активен јаглен 1000гр

300,00 ден.   Спореди

Активен јаглен гранулат
Се користи како кертриџ за филтри за слатководни аквариуми. Активен гранулиран јаглен се користи за апсорпција на течноста нечистотии, органска материја, мириси ,широк сп...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 300,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Активен јаглен гранулат
Се користи како кертриџ за филтри за слатководни аквариуми. Активен гранулиран јаглен се користи за апсорпција на течноста нечистотии, органска материја, мириси ,широк спектар на органска материја, ја подобрува бистрината на вода , ѓи елиминира боите и загадување од хлор. Не го менува составот на водата

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка