АКТИВЕН ДЛАБОКОТОНСКИ ЗВУЧНИК RAVELAND FLATSUB FS8

9.263,00 ден.   Спореди

Ултра-мал формат, но моќен бас! Лесно се поврзува и може да биде монтирано под возачкото или сувозачкото седиште. Импресивен звук од само 4,5 литарски волумен. Одговорен за ова е ново развиенот бас од...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.263,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ултра-мал формат, но моќен бас! Лесно се поврзува и може да биде монтирано под возачкото или сувозачкото седиште. Импресивен звук од само 4,5 литарски волумен. Одговорен за ова е ново развиенот бас од 20 cm, со двојно движечка намотка поддржан од страна на умна електронска еквилизација. Овој еквилајзер спроведува 200 W номинална моќност во оптимална форма на бас звучникот. И најдоброто е тоа што може да се постави EQ според својот личен вкус. Секогаш импресивни, FlatSub ги прави повеќето од конкуренцијата во овој формат да изгледаат бледо

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка