АКСИЈАЛНА БАТЕРИЈА - EVE 1/2 AA

295,00 ден.   Спореди

Батерија со додатоци за лемење. Не може да се полни. Рок на траење-над 10 год.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батерија со додатоци за лемење. Не може да се полни. Рок на траење-над 10 год.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка