Аквариум UFO 550 црн /сребрен

Аквариум UFO 550 црн /сребрен

10.000,00 ден.   Спореди

Напон: 220 ~ 120V ~ 240V/110
Фреквенција: 50-60Hz
Вградено осветлување: 11Wx2
Вграден филтер
Големина: /780x480x550mm/


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 10.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Напон: 220 ~ 120V ~ 240V/110
Фреквенција: 50-60Hz
Вградено осветлување: 11Wx2
Вграден филтер
Големина: /780x480x550mm/

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка