Аквариум-RS-I 440x280x300mm

Аквариум-RS-I 440x280x300mm

2.000,00 ден.   Спореди

Фабрички Аквариум
Предности на овој аквариум
Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти.
Модерен дизајн
Технички каректеристики( 220V ~ 50...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 2.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Фабрички Аквариум
Предности на овој аквариум
Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти.
Модерен дизајн
Технички каректеристики( 220V ~ 50Hz, 240V)
Модел | Големина на аквариум | Литри
RS-I 440x280x300mm
RS-II 400x260x280mm
RS-III 360x220x270mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка