Аквариум HC/HR-1280 црн

30.000,00 ден.   Спореди

Предности на овој аквариум
Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти.
Совршено заоблен од едната страна за одличен 3D ефект
Модерен дизајн
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 30.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Предности на овој аквариум
Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти.
Совршено заоблен од едната страна за одличен 3D ефект
Модерен дизајн
Вградено осветлување со одлични перформанси
Отварање на алуминиумскиот капак од двете страни
Технички каректеристики( 220V ~ 50Hz, 240V)
Модел | Вати | Големина на аквариум | Литри
HC-1000 | 20Wx3 / 11Wx1 | 1000x460x540 | 248 L
HC-1280 | 30Wx3 / 11Wx1 | 1280x460x540 | 317 L
HC-1530 | 30Wx3 / 11Wx1 | 1530x460x560 | 394 L
HR-1000 | 25Wx3 | 1000x460x500 | 230L
HR-1280 | 30Wx3 | 1280x460x540 | 317 L
HR-1530| 40Wx3 | 1530x460x560 | 394 L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка