Аквариум ХА-900 црн /сребрен + Сталажа

Аквариум ХА-900 црн /сребрен + Сталажа

25.000,00 ден.   Спореди

Аквариум ХА-900 сребрен со димензии 900x500x560mm ,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+ ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 25.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аквариум ХА-900 сребрен со димензии 900x500x560mm ,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+ Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти.
+Модерен дизајн
+Вградено осветлување со одлични перформанси
+Вграден филтер
+Сталажа изработена од специјален медијапан (целосно се расклопува и склопува)
Технички каректеристики( 220V ~ 50Hz, 240V)
Модел | Вати | Големина на аквариум | Литри
ХА-380 | 11Wx1 | 380x240x390mm | 40 L
ХА-600 | 11Wx2 | 600x320x500mm | 96 L
ХА-900 | 36Wx2 | 900x500x560mm | 250 L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка