Аквариум ХА-600 црн /сребрен

12.000,00 ден.   Спореди

Аквариум HA-600 црн со димензии 600x320x500mm ,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+ Спец...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 12.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аквариум HA-600 црн со димензии 600x320x500mm ,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+ Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти.
+Модерен дизајн
+Вградено осветлување со одлични перформанси
+Вграден филтер
Технички каректеристики( 220V ~ 50Hz, 240V)
Модел | Вати | Големина на аквариум | Литри
ХА-380 | 11Wx1 | 380x240x390mm | 40 L
ХА-600 | 11Wx2 | 600x320x500mm | 96 L
ХА-900 | 36Wx2 | 900x500x560mm | 250 L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка