АКВАРИУМ ТЕРМОМЕТАР 2120

706,00 ден.   Спореди

Овој термометар ви овозможува да се измери температура и на вода и на воздух. Сензорот за температура на водата е закачен безбедно со помош на чаша за вшмукување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 706,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој термометар ви овозможува да се измери температура и на вода и на воздух. Сензорот за температура на водата е закачен безбедно со помош на чаша за вшмукување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка