Аквариум АРФ 830 црн /сребрен + Сталажа

23.000,00 ден.   Спореди

Аквариум AR-F830 со димензии 830x435x480mm,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+Специјалн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 23.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аквариум AR-F830 со димензии 830x435x480mm,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти.
+Совршено заоблени агли за одличен 3D ефект
+Модерен дизајн
+Вградено осветлување со одлични перформанси
+Вграден филтер со висока хемиска и биолошка филтрација, лесен за чистење.
+Сталажа изработена од специјален медијапан (целосно се расклопува и склопува)
Технички каректеристики( 220V ~ 50Hz, 240V)
Модел | Вати | Големина на аквариум | Литри
AR-F380 | 11Wx1 | 380x250x390mm | 40 L
AR-F510 | 15Wx2| 510x340x465mm | 80 L
AR-F620 | 20Wx2| 620x390x435mm | 105 L
AR-F830 | 25Wx220Wx1| 830x435x480mm| 173 L
AR-F980 | 30Wx2/25Wx1| 1000x470x500mm| 235 L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка