Аквариум АРФ 620 црн /сребрен

12.000,00 ден.   Спореди

Аквариум AR-F620 со димензии 620x390x435mm ,,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+Специја...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 12.000,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аквариум AR-F620 со димензии 620x390x435mm ,,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти.
+Совршено заоблени агли за одличен 3D ефект
+Модерен дизајн
+Вградено осветлување со одлични перформанси
+Вграден филтер со висока хемиска и биолошка филтрација, лесен за чистење.
Технички каректеристики( 220V ~ 50Hz, 240V)
Модел | Вати | Големина на аквариум | Литри
AR-F380 | 11Wx1 | 380x250x390mm | 40 L
AR-F510 | 15Wx2| 510x340x465mm | 80 L
AR-F620 | 20Wx2| 620x390x435mm | 105 L
AR-F830 | 25Wx220Wx1| 830x435x480mm| 173 L
AR-F980 | 30Wx2/25Wx1| 1000x470x500mm| 235 L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка