Аквариум АРФ 380 црн /сребрен

6.000,00 ден.   Спореди

Аквариум AR-F380 со димензии 380x250x390mm ,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување. Предности на овој аквариум +Специјално стакло с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 6.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аквариум AR-F380 со димензии 380x250x390mm ,изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување. Предности на овој аквариум +Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти. +Совршено заоблени агли за одличен 3D ефект +Модерен дизајн +Вградено осветлување со одлични перформанси +Вграден филтер со висока хемиска и биолошка филтрација, лесен за чистење. Технички каректеристики( 220V ~ 50Hz, 240V) Модел | Вати | Големина на аквариум | Литри AR-F380 | 11Wx1 | 380x250x390mm | 40 L AR-F510 | 15Wx2| 510x340x465mm | 80 L AR-F620 | 20Wx2| 620x390x435mm | 105 L AR-F830 | 25Wx220Wx1| 830x435x480mm| 173 L AR-F980 | 30Wx2/25Wx1| 1000x470x500mm| 235 L
// function fbs_click() {u=location.href;t=document.title;window.open(‘http://www.facebook.com/sharer.php?u=’+encodeURIComponent(u)+’&t=’+encodeURIComponent(t),’sharer’,'toolbar=0,status=0,width=626,height=436′);return false;}
// ]]>
” onclick=”return fbs_click()” target=”_blank”>

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка