АДАПТЕР VOLTCRAFT SPS12-78W

2.832,00 ден.   Спореди

Овозможува вклучување на автомобилски уреди во домашни услови, до 230 V.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.832,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овозможува вклучување на автомобилски уреди во домашни услови, до 230 V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка