АДАПТЕР VOLTCRAFT/ RS-232

413,00 ден.   Спореди

За трансфер на податоци од VOLTCRAFT мултиметар во компјутер.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За трансфер на податоци од VOLTCRAFT мултиметар во компјутер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка