АДАПТЕР VOLTCRAFT FPPS 24-3.6W 24V

472,00 ден.   Спореди

Адаптер со излез за директен напојување со фиксиран приклучок од 5.5 x 2.1 mm. Поларитет: позитивен = внатрешен позитивен пин.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптер со излез за директен напојување со фиксиран приклучок од 5.5 x 2.1 mm. Поларитет: позитивен = внатрешен позитивен пин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка