АДАПТЕР VOLTCRAFT FPPS 12-27W KFZ

1.180,00 ден.   Спореди

Обезбедува конекција на автомобилски уреди и дома до 230 V. Ако сакате и дома да ги користите уредите, коишто ги користевте со 12 V од приклучокот за автомобилска запалка, тогаш приклучете го адаптеро...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Обезбедува конекција на автомобилски уреди и дома до 230 V. Ако сакате и дома да ги користите уредите, коишто ги користевте со 12 V од приклучокот за автомобилска запалка, тогаш приклучете го адаптерот во штекерот и приклучокот во отворот за автомобилска запалка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка