АДАПТЕР VOLTCRAFT FPPS 12-12WPC

1.003,00 ден.   Спореди

Адаптер за 12 V во автомобил. Обезбедува конекција на автомобилски уреди и дома до 230 V. Ако сакате и дома да ги користите уредите, коишто ги користевте со 12 V од приклучокот за автомобилска запалка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптер за 12 V во автомобил. Обезбедува конекција на автомобилски уреди и дома до 230 V. Ако сакате и дома да ги користите уредите, коишто ги користевте со 12 V од приклучокот за автомобилска запалка, тогаш приклучете го адаптерот во штекерот и приклучокот во отворот за автомобилска запалка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка