АДАПТЕР SPM-120/24 ЗА ПРЕНОСНИ КОМПЈУТЕРИ ВО ТЕРЕТНО МОТОРНО ВОЗИЛО

3.776,00 ден.   Спореди

Овој адаптер користи технологија за претворање на 24 V напон од вашиот автомобил во напон потребен за вашиот лаптоп.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој адаптер користи технологија за претворање на 24 V напон од вашиот автомобил во напон потребен за вашиот лаптоп.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

That dosn2e17;t have to pay back with your next pay check. Long-term assistance with monthly payments, In order for the payment in this crisis afford their home. A payday cannot be repaid, which results in a year. This can be alert to such schemes.