АДАПТЕР EQUUS - M 10 X 1

236,00 ден.   Спореди

Адаптер за аналоген инструмент на Equus. Изработен е од бакар и се користи како додаток на пумпи за гас или масло во автомобил. Проверете ја точната големина од документите на вашиот авто-сервис.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптер за аналоген инструмент на Equus. Изработен е од бакар и се користи како додаток на пумпи за гас или масло во автомобил. Проверете ја точната големина од документите на вашиот авто-сервис.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка