АДАПТЕР - ALCS 0,9 A

2.596,00 ден.   Спореди

ALCS 0.9 адаптер - полнач со кој вашите батерии ќе имаат подолг живот, поради автоматско препознавање на капацитетот на батеријата. Нема потреба од никакво прилагодување на адаптерот, само вклучете го...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.596,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ALCS 0.9 адаптер - полнач со кој вашите батерии ќе имаат подолг живот, поради автоматско препознавање на капацитетот на батеријата. Нема потреба од никакво прилагодување на адаптерот, само вклучете го во струја и почнете со работа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка