АДАПТЕР ТИП - SYS1196-0612

944,00 ден.   Спореди

Компактен адаптер дизајниран според најсофистицираната PSU технологија за напојување. Интегрирана заштита (автоматско рестартирање) од краток спој или превисок напон. Овозможува неколу апарати да се п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен адаптер дизајниран според најсофистицираната PSU технологија за напојување. Интегрирана заштита (автоматско рестартирање) од краток спој или превисок напон. Овозможува неколу апарати да се поврзат на излезниот приклучок со димензии 2.1 x 5.5 mm и должина на кабел 1.8 m. Заштитни дозвола потврдена од CE, TÜV и UL.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка