АДАПТЕР- РЕГУЛАТОР ЗА ВЛАЖНОСТ

2.065,00 ден.   Спореди

Практичен штедлив адаптер за погодна клима во вашиот дом. Регулаторот автоматски се вклучува и исклучува по соодветно подесување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.065,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Практичен штедлив адаптер за погодна клима во вашиот дом. Регулаторот автоматски се вклучува и исклучува по соодветно подесување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка