АДАПТЕР НА БАТЕРИИ Voltcarft

1.003,00 ден.   Спореди

Заштитете ја животната средина, а и Вашиот буџет со новиот адаптер на Voltcraft кој работи на литиумски батерии што се полнат многу брзо.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштитете ја животната средина, а и Вашиот буџет со новиот адаптер на Voltcraft кој работи на литиумски батерии што се полнат многу брзо.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка