АДАПТЕР -МУЛТИКОНЕКТОР BA75

2.655,00 ден.   Спореди

Долготраен приклучок за гел-акумулатор батерии кој може да работи преку цела зима.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Долготраен приклучок за гел-акумулатор батерии кој може да работи преку цела зима.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка