АДАПТЕР-КАСЕТА ЗА CD-/MP3 - БЕЛА

250,00 ден.   Спореди

Слушајте CD, MD, DAT и MP3 музика со највисок квалитет и кога немате соодветен плеер или конекција во автомобилот. Само поврзете го кабелот на адаптерот во излезот на слушалките, ставете го во аудио-п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 250,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Слушајте CD, MD, DAT и MP3 музика со највисок квалитет и кога немате соодветен плеер или конекција во автомобилот. Само поврзете го кабелот на адаптерот во излезот на слушалките, ставете го во аудио-преградата и почувствувајте ги придобивките на современата технологија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка